18
Środa
Październik
godz. 10:00

Warsztaty dziennikarskie z młodzieżą prowadzone przez Jarosława Myśliwskiego / Pnioki, Krzoki i Ptoki. Wszyscy to i tak Repcioki / TCK w Reptach Śląskich

Warsztaty przeznaczone dla uczniów szkoły podstawowej w Reptach Śląskich.Podczas warsztatów dziennikarskich, poprowadzonych przez Jarosława Myśliwskiego, uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak przeprowadzać wywiady. Celem tych warsztatów jest przygotowanie młodej generacji do rozmów z dziadkami i babciami.

Dodatkowo, odbędą się warsztaty fotograficzne, na których uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć portretowe zdjęcia swoich babć i dziadków w kontekście wywiadu. To doskonała okazja, aby nauczyć się technik fotograficznych, które pomogą uchwycić ważne chwile podczas tych cennych rozmów.

Pomysł i koordynacja projektu: Justyna Kosmała.

Wydarzenie wspierane przez program Spójnik, realizowany w ramach starań Katowic i Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2029.

  • Warsztaty
  • SP nr 10 przy ul. Zacisznej 17
  • Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt