21
Wtorek
Listopad
godz. 10:00

Festiwal Afirmacji „Żyć mocniej…?” (21-25.11.2023) / Фестиваль

 W życiu najważniejsze są relacje. Rodzina, przyjaciele, koledzy z klasy, to osoby, dzięki którym życie ma sens. W dzisiejszych czasach łatwo się pogubić, ale warto pamiętać, że bliscy zawsze wyciągną do nas pomocną dłoń. Bliska osoba, która pomaga nam wyjść z opresji, wspiera dobrym słowem i w trudnych chwilach pomoże uwierzyć we własne siły to najcenniejszy skarb. Samemu zawsze jest trudniej, szczególnie w dzisiejszych niepewnych czasach. Świat, w którym wszechobecna jest technologia spycha relacje na drugi plan, młodzi ludzie niejednokrotnie nie potrafią ze sobą rozmawiać, a rodzicom coraz trudniej jest dotrzeć do dzieci wpatrzonych w ekrany smartfonów. Dobre relacje z najbliższymi to pierwszy krok do otwarcia się na innych, samoakceptacji i radości życia.

Festiwal Afirmacji „Żyć Mocniej…?” promuje pozytywne myślenie o sobie i motywuje do dbania o zdrowie psychiczne. W tym roku chcemy pokazać jak ważne dla zachowania równowagi psychicznej są relacje międzyludzkie i wsparcie drugiej osoby. Skupimy się na pokazach filmów, których bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, na które znajdują antidotum w kontakcie z drugim człowiekiem. W ramach festiwalu odbędą się również warsztaty poświęcone afirmacji oraz wykłady i spotkania ze specjalistami, które pomogą zrozumieć problematykę poruszoną w filmach.

Program:

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu „Żyć mocniej…?”, dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym, jest bezpłatny.

Zapisy na wydarzenia dla szkół odbędą się tradycyjnie telefonicznie pod numerem (32) 285 27 34 wew. 15.

Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

  • Film+ Warsztaty+ Wykład
  • Sala szkoleniowa 26, Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt