21
Wtorek
Listopad
godz. 10:00

Festiwal Afirmacji „Żyć mocniej…?” (21-25.11.2023) / Фестиваль

 W życiu najważniejsze są relacje. Rodzina, przyjaciele, koledzy z klasy, to osoby, dzięki którym życie ma sens. W dzisiejszych czasach łatwo się pogubić, ale warto pamiętać, że bliscy zawsze wyciągną do nas pomocną dłoń. Bliska osoba, która pomaga nam wyjść z opresji, wspiera dobrym słowem i w trudnych chwilach pomoże uwierzyć we własne siły to najcenniejszy skarb. Samemu zawsze jest trudniej, szczególnie w dzisiejszych niepewnych czasach. Świat, w którym wszechobecna jest technologia spycha relacje na drugi plan, młodzi ludzie niejednokrotnie nie potrafią ze sobą rozmawiać, a rodzicom coraz trudniej jest dotrzeć do dzieci wpatrzonych w ekrany smartfonów. Dobre relacje z najbliższymi to pierwszy krok do otwarcia się na innych, samoakceptacji i radości życia.

Festiwal Afirmacji „Żyć Mocniej…?” promuje pozytywne myślenie o sobie i motywuje do dbania o zdrowie psychiczne. W tym roku chcemy pokazać jak ważne dla zachowania równowagi psychicznej są relacje międzyludzkie i wsparcie drugiej osoby. Skupimy się na pokazach filmów, których bohaterowie zmagają się z różnymi problemami, na które znajdują antidotum w kontakcie z drugim człowiekiem. W ramach festiwalu odbędą się również warsztaty poświęcone afirmacji oraz wykłady i spotkania ze specjalistami, które pomogą zrozumieć problematykę poruszoną w filmach.

Program:

Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu „Żyć mocniej…?”, dedykowane dzieciom, młodzieży i dorosłym, jest bezpłatny.

Zapisy na wydarzenia dla szkół odbędą się tradycyjnie telefonicznie pod numerem (32) 285 27 34 wew. 15.

Projekt jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Tarnowskie Góry.

Na zdjęciu logotyp Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach
  • Film+ Warsztaty+ Wykład
  • Sala szkoleniowa 26, Sala widowiskowa
  • Dorośli, Dzieci, Młodzież
  • Wstęp wolny

TCK w Opatowicach

ul. Pastuszki 9,
42-680 Tarnowskie Góry,
48 608 869 464

TCK w Reptach Śląskich

ul. Witosa 61,
42-603 Tarnowskie Góry,
+48 515 762 441
Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie.
Kup bilet Kup bilet Kontakt Kontakt